Prime Time Voice

„ … vokální kapela, která se díky jednolitému aranžérskému rukopisu nemusí ve výběru písní omezovat na jediný žánr. …“

Prime Time Voice

Společným jmenovatelem všech aranžmá je posun směrem k jazzu - kapela tak vtipně a zcela nenásilně proplouvá žánry. Díky této kompaktnosti v pojetí skladeb může v jejich repertoárusměle stát filmová melodie vedle vlastní autorské tvorby nebo folková píseň vedle jazzového standardu. 

PRIME TIME VOICE je nevšední jazzová formace tvořená dámským vokálním triem, které ve spojení se třemi skvělými instrumentalisty-jazzmany představuje nové, původní, ale i staré známé i méně známé filmové, jazzové, swingové melodie v nových harmonických i rytmických souvislostech. 

Kapela vystupuje na festivalových jevišťích i v jazzových klubech. Pravidelně koncertuje v prestižním Agharta Jazz Centru v Železné ulici v Praze, kde se těší neobyčejnému zájmu posluchačů a kde také před nedávnem pokřtila své nové CD "Live" (jeho kmotrem byl Ondřej Havelka).

Prime Time Voice okouzlí milovníky propracovaných vokálních partů, působivých jazzových sól a příjemného akustického zvuku a díky neotřelé a neobvyklé skladbě repertoáru potěší nejen "jazzové" příznivce.

 

Dana Šimíčková - soprán                                  Jiří Kovář - kytara 

Taťána Roskovcová - mezzosoprán                   Jaroslav Šimíček - kontrabas

Marta Marinová - alt                                          Jan Dvořák / Petr Mikeš / Branko Križek - bicí

 

 

Ke stažení:

Prime Time Voice (info)

Prime Time Voice - Programové tipy

 

www.prime-time-voice.com