NOVINKY

Klarinetistka Anna PAULOVÁ vystoupila v rámci Hudebního léta Heřmanův Městec 2017

  " ... Klarinetový part s bravurou připojila laureátka mezinárodní soutěže Pražského jara Anna Paulová. Úžasný koncert, který nadchl přítomné. ..." (Facebook Hudební léto Heřmanův Městec)      

Nové projekty pro rok 2018 již aktuálně

Nové projekty umělců naší hudební agentury jsou již aktuálně na webových stránkách v příslušné sekci. Neváhejte a nakoukněte.

Matyáš Novák v Mariánských Lázních

Matyáš Novák vystoupil v rámci 58. ročníku Chopinova festivalu v Mariánských Lázních. ČTĚTE ZDE.  

Matyáš NOVÁK získal mimořádné ocenění v USA

Náš klavírista MATYÁŠ NOVÁK je jedním z oceněných v rámci The CME International Performing Arts Grant, který uděluje The Center for Musical Excellence v New Jersey. Informace o této ceně naleznete na stránkách Center for Musical Excellence   GRATULUJEME !!!

Matyáš NOVÁK "zahájil" Mistrovství Evropy v basketbale žen v Hradci Králové

Klavírista Matyáš Novák živě doprovodil videomapping na budově královéhradeckého pivovaru, který byl součástí slavnostního zahájení Mistrovství Evropy v basketbale žen. Následně by měl zahrát před zahájením semifinálového a finálového zápasu, které se odehrají v pražské O2 aréně, hymny soutěžících...

Matyáš Novák uspěl na Talentinu ve Zlíně

Klavírista Matyáš Novák byl v ostré konkurenci vybrán pro rok 2018 jako jeden ze sólistů prvního koncertu hudebního festivalu Talentinum ve Zlíně. Ve velkém sále Kongresového centra Zlín vystoupí 17. května 2018 za doprvodu Filharmonie Bohuslava Martinů. Více informací a program koncertů naleznete...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>